İzmir Özel Türk Koleji

Okul Takımları

Okul Takımları

Basketbol Takımları

Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Anadolu Lisesi Erkek Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Burak UÇAK, Mehmet Ali Kerem ÇAKIR, Gürsan IŞILDAR (Beden Eğitimi Öğretmeni), Atahan BALKAN, Doruk TOPUZOĞLU

Oturanlar Soldan Sağa: Kaan KATMER, Yağız TANŞU, Efe Ali DİKMEN, Kutay BOZKURT, Berke GÜLEÇ, Baran SARIKAŞ



Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Yıldız Erkek Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Fabio MELLİNİ, Egemen Mert ÇALIŞKAN, Berk TEZOL, Alp ÖZGÜR,Dora BAKIŞ, Haktan KAVRUL, Barış BİŞİREN (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Kaan BARAÇ, Oğuz KESER, Mustafa Siraç TURAN, Mehmet Mert ÇAYCI



Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Fen Lisesi Erkek Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Salih Talha PAKSOY, Murathan KUTANİŞ, Fırat DİNÇARSLAN, Yiğit Süleyman YABANERİ, Gürsan IŞILDAR(Beden Eğitimi Öğretmeni), Emir PİŞKİN, Ali Egemen GÖK

Oturanlar Soldan Sağa: Salih Can DEMİR, Mert Erdem ALPTEKİN, Abdullah ERYÜZLÜ, Egemen USLU, Yiğit KAYA, Onat KURT


Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Küçük Erkek Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Berke ÇETİK, Arda Cem ÜRKMEZ, Deniz ÖRNEK, Yiğit TABAN, Doruk BAĞDAŞ, Altan ATA, Barış BİŞİREN (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Atay Süleyman SARIKAYA, Doğaç CESUR, Yağız UÇKUN, Alihan DEMİRHAN, Cafer UÇKUN, Eren KOYUNCU, Ali Tuna ÜLKÜCAN



Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Küçük Kız Basketbol Takımı ( İzmir 1.si )

Ayaktakiler Soldan Sağa: Melis ÖZBOSNALIOĞLU, Derin EFE, Ece MAVİ, İlkim IŞIKLAR, Aleyna BALİÇ, Selin TAŞÇI, Ceylan ERBAŞLAR (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Cansu HELVACI, Janset Eliz TAŞ, Merve Nil KILIÇ, Ilgın ÖZMEN, Nehir AKTULUN,  Elif MUŞTU



Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Minik Erkek Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Poyraz Aydın ESEN, Eray SUZAN, Alp Kaan ERSOY, Ali AŞAN, Kaan GÜLEN, Barış BİŞİREN (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Orkun GÜNER, Savaş Cem TAŞER, Derin Ada TUNCAY, Ünsal KÜÇÜK, Umut Batum ÇORUH, Bertuğ KORKUTAL, Burak YAKAN



Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Küçükler Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Haluk İlbey GÜNGÖR, M. Turgut KOPARAN, A.Kaan BELİRGEN, Başar BİBER, Onur YILMAZ,  Kayra OK, Emre ALTINTAŞ (Beden Eğitimi Öğretmeni

Oturanlar Soldan Sağa: Deniz Ege YORULMAZ, Bora ÇALIŞKAN, Mehmet KAVAK,  Halil ETİK, Hakan Emre ARAL


 

Özel Türk Koleji Marmaris Kampüsü Yıldız Erkek Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Tolga İNAT (Beden Eğitimi Öğretmeni) ,Emir DİLİ, Kaan TUFAN, Münir Efe ÇAĞLAYAN, Arda OĞUL, Deniz ŞAHİN

Oturanlar Soldan Sağa: Mehmet Furkan BAYLAN, Arda Özgür KESKİN, Toprak DİBİN, Berkan YILDIRIM, Selim YAYLALI



Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Minikler Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Emre Çağan YALÇIN, Oğuz DOĞANER, Yağız Berke DOLU, Ege Kaan ARAL, Barış KİREZCİ, Sarp Çınar İNAN, Emre ALTINTAŞ (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Can SEZGİN, Ece SARAÇ, Mehmet Kaan TURHAN, Tuğra KOPARAN



Özel Türk Koleji Marmaris Kampüsü Yıldız Genç Kız Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Tolga İNAT(Beden Eğitimi Öğretmeni), Rana Başak ŞİNİK, Yağmur ALPER, Aylin DOĞAN, Ceylin TETİK

Oturanlar Soldan Sağa: Özge SAYAR, Selen UYSAL, Aysu BALCI, Eda Nur DEVECİOĞLU, İrem Ceren SİVRİTAŞ



Özel Türk Koleji Büyükçiğli Kampüsü Anadolu Lisesi Genç Erkek Basketbol Takımı

(İzmir 3.sü Türkiye grup 1.si)

Ayaktakiler Soldan Sağa: Gürsan IŞILDAR (Beden Eğitimi Bölüm Başkanı), Mehmet Ali İNCİ, Ömer Yiğit SARIKAYA, Mert BERK, Erim MERTOĞLU, Alifer HELVACIOĞLU, Efe TAŞAR, Bilal TONK (Beden Eğitimi Öğretmeni) Bahadır İYİLİKEDEN (BÇK Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı)

Oturanlar Soldan Sağa: Aslan Yiğit DÜNDAR, Gökalp BAKIR, Metehan ERTEN,  Alp AYDOST, Necati Ege DOĞAN, Olgun ERDEM



Özel Türk Koleji Büyükçiğli Kampüsü Küçük Erkek Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Burçin BAŞOL (Beden Eğitimi Öğretmeni), Ata KOCAGÖZOĞLU, Çağan AYTEKİN, Baturay FINDIK, Efe EKŞİ, Hüseyin Arda SARIZEYBEK, Sarp GÜNDÜZ, Ahmet Baran KONDU

Oturanlar Soldan Sağa: Pars ÖĞÜTVERİCİ, Efe SU, Demir KOCAGÖZOĞLU, Arda CEYHUN, Bora SİVRİOĞLU, Ali Erol CEYLAN, Tunç ARSLAN



Özel Türk Koleji Büyükçiğli Kampüsü  Minik Erkek Basketbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Burçin BAŞOL (Beden Eğitimi Öğretmeni) Ahmet ER, Kerem KARTALTEPE, Arda IŞIK, Emre İDGÜ, Onur ETE, Vahap SOLAK, Mehmet ÖĞÜT

Oturanlar Soldan Sağa: Can Berk KAPLAN, Doruk ALTAN, Ömer BAYINDIR, Berkay ŞEN, İbrahim ER, Cenk ERTEN, Deniz KONSOLOĞLU, Utku TÜLGÜN



Özel Türk Koleji Büyükçiğli Kampüsü Yıldız Erkek Basketbol Takımı (İzmir 3.sü)

Ayaktakiler Soldan Sağa:  Can SARAN, Yiğit YURDAKUL, Barın AKIN,  Kutay GÖÇEN, Yağız ÖZDOLGUN, Can YANAR, Bilal TONK (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Cem AKSOY, Arda KILIÇ, Yiğit GÖKSEL, Meriç Tunca SALİ,  Bora MENŞEBAY,  Arda TURHAN, Kaan TÜRKKAN,  Emre DOĞANGÜN

Voleybol Takımları

Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Küçük Kız Voleybol Takımı ( İzmir 4.sü )

Ayaktakiler Soldan Sağa: Defne KÖK, Aleyna Naz HÜNÜ, Zeynep TUNA, Bensu LENGER, Alara KOÇAK, Ünal BÜYÜKGÜNGÖRDÜ (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Sude TUĞLU, Aleyna BEZENK, Cansu LENGER, Öykü ÖZGÖREN, Selin AVCI



Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Ünal BÜYÜKGÜNGÖRDÜ (Beden Eğitimi Öğretmeni), Beyza Naz KARVAN,Beste BAYAR, Melisa DÜRST, Sude SOYDAN, Berfin Dilan TÜYSÜZ, Yağmur KURTULUŞ

Oturanlar Soldan Sağa: Sera BOSTAN, Pelin ÇİÇEK, Damla ÖZBODUR, Irmak PETEKAL,Selina ERDİNÇ, Yasemin DİNAMİT

<

Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Küçük Kız Voleybol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Melike AYDIN, Zeynep Ceren KÖKALP, Gökçe GÖK, Duru ŞAHİN, Doğa UMAY, Nisa ULU, Melisa AYÇİÇEK, Hanife Biçer OKAN (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Eylül DİLBAZ, Selin TENLİ, Nehir ÇELİK, Ece GÜLŞEN, Sudenaz BOZKAPLAN, Talya BODUR, Ekin SOYBAŞ, Işıl ARSLAN



Özel Türk Koleji Büyükçiğli Kampüsü Küçük Kız Ortaokul Voleybol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa; Zeki ACAR(Beden Eğitimi Öğretmeni), Zeynep ERTEN, Sevil Ece UĞURLU, İrem YILMAZ, Şimal BOSTANCIOĞLU

Oturanlar Soldan Sağa; Sude ERGEZER, Buse YÜKSEL, Lal ŞENTÜRK, Rüya MUTLU, Nehir ŞENGEZKEN



Özel Türk Koleji Marmaris Kampüsü Küçük Kız Voleybol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Tolga İNAT(Beden Eğitimi Öğretmeni), Elif GÖKÇEN, Eylül Doğa GÜMÜŞ, Sezin İNSEL, Zeynep ERDEN, Lara Mia AYHAN

Oturanlar Soldan Sağa: Hayal ALIN, Ekin KIRKAĞAÇ, Ayda İpek ŞAHİN, Deniz TUNCEL, Okyanus DİNÇ

>
Özel Türk Koleji Büyükçiğli Kampüsü Lise Kız Voleybol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa; Zeki ACAR(Beden Eğitimi Öğretmeni), Leman Özge EVİN, Nesli Özüm YÜCEL, Şimal Gülyaz IMRAK

Oturanlar Soldan Sağa; Alize ERGUN, Ekinsu KADİROĞLU, Elifsu YUKSELAY, Ece KOÇİLER



Özel Türk Koleji Büyükçiğli Kampüsü Yıldız Kız Ortaokul Voleybol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa; Zeki ACAR(Beden Eğitimi Öğretmeni) ,Ece EROĞLU, Cansu ALTAŞI, Çağla YAŞIN, Doğa ÖZDAŞ, Duru DALBAYRAK

Oturanlar Soldan Sağa; Defne ERDAMAR, Janset ERDENBİL, Ceren PAŞABACI, Doğa SOLAK, Öykü Elif SAKARYA, Azra MERSİN

Hentbol Takımları

Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Ortaokul Küçük Erkek Hentbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Sarp KÖLE, Ata FAAT, Armanç TEMEL, Ege YURTSEVER, Kaan MERDOL, Bülent SAYIN (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Doruk TOPAL, Emre Figan ASLAN, Özgür Baran OTU, Umut GÜNAY, Kaan AVCI, Arda ARSLANKEÇECİOĞLU

<

Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Ortaokul Yıldız Erkek Hentbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa:
Maksutcan TOPALOĞLU, Hüseyin KAYAYURT, Teoman NAYMAN, Can ÖZMEN, Emir KOYUNCU, Volkan ALPOSKAY, Bülent SAYIN (Beden eğitimi öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Efe KARAMUSTAFAOĞLU, Alper ULUSOY, Ege KURUÜZÜM, Arda AK, Sabahattin HAZAR, Ulaş Utku BEDEL



Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Minik Erkek Hentbol Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa: Can ALKAN, Alp ZEREK, Yiğit ÖZMEN, Alitan ASLANKARA, Şahan MUTLU, Batu COŞAN, Eren ÖZBAKIŞ, Bülent SAYIN (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Oturanlar Soldan Sağa: Ege GÖKLER, Halil GULADA, Tuna ALPOSKAY, Kaya EGEL, Ali Efe ÜNAL, Doruk Mert DEMİR, Adal ALTUN

Step-Aerobik Takımları

Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Yıldız Kız Step Takımı

Soldan Sağa: Tuana ÇELİK, Beril BOSTANCIOGLU, Aleyna ÇARIKÇI, Defne KAYA, Aslı TAYLAN, Ceyla Ece LİMONCUOĞLU, Ece DÜLGER, Ezgi AKBAŞ, Sude EKETAN, Şule KAYNAK (Beden Eğitimi Öğretmeni



Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Küçük Kız Step Takımı

Soldan Sağa: Göksu ŞAHİN, Ceren BOZ, Alara AĞAN, Azra ARSLAN, Sinem ATALAR, Ece UZ, Irmak OGLAKCIOGLU, Pelin DUMAN, Ceren DEMİRTAŞ, Şule KAYNAK (Beden Eğitimi Öğretmeni)



Özel Türk Koleji Büyükçiğli Kampüsü Ortaokul Küçük Step Aerobik Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa; Aynur KAFADAR (Beden Eğitimi Öğretmeni), Ayça DURMİŞ, Nisan ALGAM, Göksu Ceylin ÜZÜM, Eda Nur AKAR

Oturanlar Soldan Sağa; Ceylin ÜLKÜ, Irmak ÖZTÜRK, Rojda UGURLU, Nehir TELLİ



Özel Türk Koleji Büyükçiğli Kampüsü Lise Step Aerobik Takımı

Ayaktakiler Soldan Sağa; Aynur KAFADAR (Beden Eğitimi Öğretmeni), Aleyna UÇAR, Elif UĞURLU, Saye ÖZDEKER, Defne EMİROĞLU

Oturanlar Soldan Sağa; Elif KARAMAN, Sude Zeynep KARATAŞ, Banu ÇAKMAKÇI, Öykü ETÇİ

Jimnastik Takımı

Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Jimnastik Takımı

Soldan Sağa: Defne ÖZTÜRK, Melis SARAÇOĞLU, Eylül KOCAMANOĞLU, Nehir TURGUT, Gökçe Doğa SEZGİN, Ayşegül YILDIZ, Gülseren GÜMÜŞ (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Bocce Takımı

Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Yıldız Kız Bocce Takımı

Soldan Sağa: Ece YILDIRIM, Ayşegül TAŞYAKAN, Azra İrem TERZİ, Begüm Damla SARAÇ, Hanife Biçer OKAN (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Yüzme Takımlarımız

Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Yıldız ve Küçükler Yüzme Takımı

Soldan Sağa: Atakan Turhan, Ezgi SEVER, Selin KURUN, Derin ARSLAN, Mert KUMBASAR, Elif DERİCİ, Doğukan Selçuk CANSIZ, Dilara DOĞAN, Serhan HATIL, Öykü ÖZ, Asrın TÜZGEN, Ceyda GÜLER, Andar YILMAZ, Zeynep ÇETİNER, Selin YEMİŞÇİ (Beden Eğitimi Öğretmeni)



Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Minikler Yüzme Takımı

Soldan Sağa: Selin YEMİŞÇİ (Beden Eğitimi Öğretmeni), Duru Naz ÖLMEZ, Lidya MERİÇTEN, Kamil Emir CAMCI, Ezgi ÖZKAYA, Demir ERSOY, Lalin ARSLAN, Necati YAŞAR, Elif ÇETİNER, Yaren ERİŞGİN

Masa Tenisi Takımı

Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Ortaokul Masa Tenisi Takımı (İzmir 4.sü)

Soldan Sağa: Taylan KOKÖZ (Beden Eğitimi Öğretmeni), Altay Toprak SAYIN, Başar HİMMETOĞLU, Atakan GÖKERKAN

Tenis Takımı

Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Fen Lisesi Genç Erkekler Tenis Takımı

Soldan Sağa: Lodos ÖZÜNAL, Alperen SANATER,  Refik Kerem ŞAHİN, Arda BAKICI, Barış BİŞİREN (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Yelken Takımı

İzmir Özel Türk Koleji Yelken Takımı

Soldan Sağa: Dora AKYILDIZ, Buse Gül BOZ, Erkin Tunç BOYA, Tunç ERDOĞANLAR, Sarp KÖLE, Ege AKGÜN, Efe GÜMÜŞ

Satranç Takımlarımız

Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü Satranç Takımı

Soldan Sağa 1.sıra: Sibel AKYOL (Satranç Öğretmeni), Selin DEMİRCİ, Ece ALTINER, İpek ÜLGEN, Ayşe Ece BİLGİ, Ulaş Yalın DERVİŞ, Deniz YAZAR, Demir DEĞİRMENCİ, Emrecan SARIKAYA, Berk KOCASELVİ, Bartu NURGÜN

Soldan Sağa 2.sıra: Kaan UYTUN, Teksin Tan ÇIRPAN, Emre Emin DEDEBAŞ, İlker ERDİNÇ, Ali Egemen GÖK, Berkay ADA, Kerem KIZILARSLAN, Nazlı ALKIŞ, Doğa TURGUT, Eren ÖZBAKIŞ, Emir KOYUNCU, Defne SADE, Ergun Efe ERTÜRETEN, Arda HARMAN, Timur ALBAYRAK



Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Satranç Takımı

Soldan Sağa 1. sıra: Sibel AKYOL (Satranç Öğretmeni) Arda ŞAHİN, Eren AKARÇAY, Hasan Güneş AKSOY, Akif TUFAN, Erim ERGÜDEN, Toprak Nazım DEMİREL, Dilek İnneci(Bornova Kampüsü İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü)

Soldan Sağa 2. sıra: Yiğitcan ALTUN, Orhun CAMCI, Duru Şahin, Berke KORKUT, Derin ASLAN, Sudenaz BOZKAPLAN

Soldan Sağa 3. sıra: Tuba AKYOL, Ayşegül TAŞYAKAN, Begüm Damla SARAÇ, Can ERGÜL, Ece YILDIRIM, Efe GÜLPERÇİM