İzmir Özel Türk Koleji

Kitap-Kırtasiye Satışı

Kırtasiye Satışı

Yeni bir eğitim öğretim dönemine başlarken, çocuklarınızın tüm kırtasiye ihtiyaçlarını sizin için özel olarak hazırlanmış www.okulsetim.com sanal marketten temin edebilirsiniz.

Sanal markette aşağıdaki adımlar izlenerek hesap oluşturarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Alışveriş aşamasında seçilen ürün ve/veya ürünler ile ilgili tüm listeleri inceleme, ürün resimlerini, özelliklerini ve fiyatlarını görebilmeye imkân sağlayan sistem sayesinde tüm kırtasiye ihtiyaçları hiçbir kargo bedeli ödemeden teslimat adresi olarak belirtilen adrese ulaştırılacaktır.

Satın alınan ürün ve/veya ürünler alışveriş sepetine eklendikten sonra, istenilen bankanın taksit imkânı ile ödemesi gerçekleştirilebilecektir.  
 

Kırtasiye Listeleri Satın Alma İşlemi Adımları

1-  Masaüstü bilgisayar veya notebooklardan www.okulsetim.com adresine girebilir veya Android Play Store‘dan "OkulSetim B2B" uygulamasını indirebilirsiniz.

2-  Öğrenci/veli başvurusuna tıklayın.

3-  Okul bilgisi kutucuğuna tıklayıp açılan ekranda "İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ"ni tıklayın.

4-  Sınıf bilgisi kutucuğuna tıklayıp açılan ekranda öğrencinin 2018-2019 eğitim öğretim yılında gideceği sınıfı seçin.

5-  TC Kimlik no kutucuğuna veli TC kimlik numaranızı girin.

6-  Ögrenci ad soyad kutucuğuna tıklayıp öğrenci ad soyad bilgisini girin.

7-  E-posta kutucuğunu tıklayıp güncel bir mail adresi girin.

8-  Okul kodu kutucuğunu tıklayıp "M.1950" kodunu girin.

9-  Gönder butonuna tıkladıklarında sistem velinin kayıt esnasında paylaştığı e mail adresine bir onay maili gönderecektir. Bu onay mailinin içinde giriş şifresi de olacaktır.

10- www.okulsetim.com adresine girip e-posta adresi kısmına mail adresini girin.Şifre kısmına onay mailinin içindeki şifreyi girin.(büyük küçük harf duyarlıdır)

11- Siteye giriş yaptıktan sonra masaüstü ve notebook kullanıcıları için sayfanın sağ üst tarafındaki isimlerin üzerine tıklayıp "Ayarlarım" butonuna tıklayın. Açılan sayfada sol üst tarafta yer alan adres yönetimine tıklayıp güncel adresinizi girin.

12- Playstore uygulamasını kullanan kullanıcılar için sol üst tarafta menü tuşuna basarak Ayarlar butonundan adres güncellemesi yapılmaktadır.

13- Ana sayfada sol üst tarafta sınıf paketi butonuna basıldığında ekrana sınıf listeleri gelecektir. Bu listeyi sepete atabilirsiniz. Eğer paket içinde almak istemediğiniz ürün varsa (5 ürüne kadar) paketten çıkarma işlemi yapılabilir.

14- Sepetde iken ödeme seçenekleri ardından siparişi tamamla butonuna basarak ödeme için gereken bilgileri girip satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.