İzmir Özel Türk Koleji

Kitap-Kırtasiye Satışı

Kırtasiye Satışı

Yeni bir eğitim öğretim dönemine başlarken, çocuklarınızın tüm kırtasiye ihtiyaçlarını sizin için özel olarak hazırlanmış www.okulsetim.com sanal marketten temin edebilirsiniz.

Sanal markette aşağıdaki adımlar izlenerek hesap oluşturarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Alışveriş aşamasında seçilen ürün ve/veya ürünler ile ilgili tüm listeleri inceleme, ürün resimlerini, özelliklerini ve fiyatlarını görebilmeye imkân sağlayan sistem sayesinde tüm kırtasiye ihtiyaçlarınız teslimat adresi olarak belirtilen adrese ulaştırılacaktır.

3 yaş’tan 4. sınıf dahil tüm kırtasiye paketlerinin satışı kampüslerimizde yapılmakta olup, 5. sınıftan 8. sınıfa kadar olan ihtiyaç duyacağınız kırtasiye paketlerini aşağıda belirtilen şekilde satın alabilirsiniz.

 

Kırtasiye Listeleri Satın Alma İşlemi Adımları

 

1-  Masaüstü bilgisayar veya notebooklardan www.okulsetim.com adresine girilecek veya androit playstore‘den OkulSetim B2B uygulamasını indirebilirsiniz.

2-  Öğrenci/veli başvurusunu tıklayınız.

3-   Okul bilgisi kutucuğuna tıklayıp açılan ekranda "İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ"ni tıklayınız.

4-  Sınıf bilgisi kutucuğuna tıklayıp açılan ekranda öğrencinin 2019-2020 eğitim öğretim yılında gideceği sınıfı seçiniz.

5-  TC kimlik no kutucuğuna veli olarak kendi TC'nizi giriniz.

6-  Öğrenci ad soyad kutucuğuna tıklayıp öğrenci ad soyad bilgisini giriniz.

7-  E-posta kutucuğunu tıklayıp güncel bir mail adresi giriniz.

8-  Okul kodu kutucuğunu tıklayıp "M.1950" kodunu giriniz.

9-  Gönder butonuna tıkladıklarında sistem velini kayıt esnasında paylaştığı e-mail adresine bir onay maili gönderecek. Bu onay mailinin içinde giriş şifresi de olacaktır.

10- www.okulsetim.com adresine tekrar girip e-posta adresi kısmına mail adresini girin. Şifre kısmına onay mailinin içindeki şifreyi giriniz.(büyük küçük harf duyarlıdır)

11- Siteye giriş yaptıktan sonra masaüstü ve notebook kullanıcıları için sayfanın sağ üst tarafındaki isimlerin üzerine tıklayıp "Ayarlarım" butonuna tıklayınız. Açılan sayfada sol üst tarafta yer alan adres yönetimine tıklayıp güncel adresinizi giriniz.

12- Playstore uygulamasını kullanan kullanıcılar için sol üst tarafta menü tuşuna basılıp ayarlar butona tıklayıp adres güncellemesini yapmalılardır.

13- Ana sayfada sol üst tarafta sınıf paketi butonuna basıldığında ekrana sınıf listesi gelecek. Bu listeyi sepete atıp eğer velinin paket içinde almak istemediği ürün varsa (5 ürüne kadar) paketten çıkarma işlemi yapılabilir.

14- Sepette iken ödeme seçenekleri ardından siparişi tamamla butonuna basarak ödeme için gereken bilgileri girip satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.