İzmir Özel Türk Koleji

Kitap & Kırtasiye & Etkinlik paket satışları başladı

2019-2020 eğitim öğretim dönemine ilişkin kitap & kırtasiye & etkinlik paket satışlarımız 20 Mayıs itibariyle başladı
 
Bu dönem kitap ve etkinlik içeriklerinde akademik açıdan önemli kaynak ilaveleri yapılmıştır.
 
Bununla birlikte döviz kuru ve enflasyonun da baskısı ile maliyetler %80 ile %100 mertebesinde artmıştır. Yayınevleri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar kapsamında bu maliyet artışlarını minimum seviyelerde tutmalarını sağlamış bulunduğumuz haberini sizlerle de paylaşmak istiyoruz.  Bu doğrultuda, yeni kaynak ilavelerinin etkisi dışında kitap & kırtasiye maliyet artışları yalnızca %10 - 17 aralığında tutulmuştur.
 
Tedarikçiler ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği 05.08.2019 tarihine kadar yapılacak alımlarda %10 oranında da ilave bir indirim sağlanmıştır. 
20 Mayıs - 05 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapacağınız paket alımlarında %10 indirime ek olarak, bankaların sunduğu kredi kartına taksit imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Ancak yayınevleri ile yapılan anlaşmalar gereği ise 05.08.2019 tarihinden itibaren tüm paket fiyatlarında %10 oranında artış yapılarak kredi kartları için sunulan avantajlarında son bulacağını önemle hatırlatmak isteriz.
 
Son olarak hatırlatmak isteriz ki, Tedarikçiler ile yapılan anlaşmalar gereği fiili kayıt sayısı üzerinden paket alımları yapılacağından kayıt işlemleri tamamlanmamış velilerimize paket satışı yapılmayacaktır.