Ana Sayfa » KAMPÜSLERİMİZ » İTK Bornova Kampüsü

İTK Bornova Kampüsü

“Sevgili Öğrencilerimiz;

Sizlerin doğru seçimler yapabilen, çevresine ve kendisine çok yönlü katkısı olan, çağdaş, dengeli ve mutlu Türk gençleri olarak hem bugün hem de yarın nice güzelliklere imza atacak olmanızın gururunu yaşıyorum. Biliyorum ki sizler de İTK’lı olmanın gururunu her zaman yaşayacaksınız ve bizlere de yaydığınız ışıkla hayatlarınıza dokunmanın mutluluğunu yaşatacaksınız. Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda ilerleyen, kendi değerinin farkında, sorumluluk almaktan çekinmeyen ve üzerine aldığı her sorumluluğu layıkıyla yerine getiren, çalışkan, başarılı, gençler olarak ilerleyeceğinize yürekten inanıyorum.”

İTK Bornova Kampüs Müdürü

Dr. Dilek İnneci Bozkaplan 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.Yüzyıl Becerileri İle Yarınlarda Var Olacak Bireyler

 

65 yıllık köklü eğitim tecrübemizle oluşturduğumuz İTK Eğitim Çerçevemiz kapsamında, çağdaş eğitim teknolojileri ile eğitime kazandırdığımız İTK Bornova Kampüsümüz 2014-2015 eğitim-öğretim yılında eğitime başladı.

İTK Eğitim Yaklaşımı’nın temelini oluşturan 21. yüzyıl beceri ve öğretileri ile temellendirilmiş bir eğitim modelinin uygulandığı İTK Bornova Kampüsümüzde; anaokulu, hazırlık, ilkokul ve ortaokul sınıf seviyelerinin eğitim-öğretim ihtiyacını karşılayacak dersliklerinin yanı sıra; geniş bir kulise sahip konferans salonu, seramik, resim, yemek atölyeleri gibi kulüp faaliyetlerinin yürütüleceği hobby odaları, fen bilimleri ve bilgisayar laboratuarları, yemekhane, revir, mağaza, büyük bir spor kompleksi ve yarı olimpik, kapalı yüzme havuzu vardır.

 

KULLANIM ŞARTLARIGÜVENLİ İNTERNET Bizi Takip Edin:
Copyright © 2015 - İzmir Özel Türk Koleji // Tüm hakları saklıdır.
  Powered by OrBiT