İzmir Özel Türk Koleji

Kitap-Kırtasiye Satışı

Okul Setim

5., 6., 7. ve 8. sınıf kırtasiye paketlerine sizin için özel olarak hazırlanmış www.okulsetim.com  sanal marketten temin edebilirsiniz.

Sanal markette aşağıdaki adımlar izlenerek hesap oluşturarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Kırtasiye Listeleri Satın Alma İşlemi Adımları:
 

1-  Masaüstü bilgisayar veya notebooklardan www.okulsetim.com adresine girilecek veya androit playstore'den OkulSetim B2B uygulamasını indirebilirsiniz.
2-  Öğrenci/veli başvurusunu tıklayınız.
3-   Okul bilgisi kutucuğuna tıklayıp açılan ekranda "İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ"ni tıklayınız.
4-  Sınıf bilgisi kutucuğuna tıklayıp açılan ekranda öğrencinin eğitim öğretim yılında gideceği sınıfı seçiniz.
5-  TC kimlik no kutucuğuna veli olarak kendi TC'nizi giriniz.
6-  Öğrenci ad soyad kutucuğuna tıklayıp öğrenci ad soyad bilgisini giriniz.
7-  E-posta kutucuğunu tıklayıp güncel bir mail adresi giriniz.
8-  Okul kodu kutucuğunu tıklayıp "M.1950" kodunu giriniz.
9-  Gönder butonuna tıkladıklarında sistem velini kayıt esnasında paylaştığı e-mail adresine bir onay maili gönderecek. Bu onay mailinin içinde giriş şifresi de olacaktır.
10- www.okulsetim.com adresine tekrar girip e-posta adresi kısmına mail adresini girin. Şifre kısmına onay mailinin içindeki şifreyi giriniz.(büyük küçük harf duyarlıdır)
11- Siteye giriş yaptıktan sonra masaüstü ve notebook kullanıcıları için sayfanın sağ üst tarafındaki isimlerin üzerine tıklayıp "Ayarlarım" butonuna tıklayınız. Açılan sayfada sol üst tarafta yer alan adres yönetimine tıklayıp güncel adresinizi giriniz.
12- Playstore uygulamasını kullanan kullanıcılar için sol üst tarafta menü tuşuna basılıp ayarlar butona tıklayıp adres güncellemesini yapmalılardır.
13- Ana sayfada sol üst tarafta sınıf paketi butonuna basıldığında ekrana sınıf listesi gelecek. Bu listeyi sepete atıp eğer velinin paket içinde almak istemediği ürün varsa (5 ürüne kadar) paketten çıkarma işlemi yapılabilir.
14-Sepette iken ödeme seçenekleri ardından siparişi tamamla butonuna basarak ödeme için gerekli bilgileri girip satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

Her Türlü Sorularınız İçin 0 (232) 489 44 47 -  0 (232) 489 48 28