İzmir Özel Türk Koleji

“BAHATTİN TATIŞ YARINLARDA VAR OLMAK ÖDÜLLERİ” İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

09.11.2017 00:00:00

İzmir Özel Türk Koleji’nin kurucusu, eğitimci, matematik öğretmeni merhum Bahattin Tatış’ın değerleri ve ilkelerini yaşatmak, kendi ifadesiyle “Yarınlarda Var Olmak”, farklı alanlarda başarı gösteren kişileri yeni nesillerle tanıştırmak, onların yeni nesillere örnek olmasın sağlamak ve başarılarını bir kere daha taçlandırmak için düzenlenen; “Bahattin Tatış Yarınlarda Var Olmak Ödülleri”nin yedincisi 15 Kasım Çarşamba günü İTK Bahattin Tatış Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

İzmir Özel Türk Koleji ve İTK Mezunları Derneği’nin iş birliği ile düzenlenen “Bahattin Tatış- Yarınlarda Var Olmak Ödülleri”nde geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da 6 farklı dalda ödül verilecek. “Sporda Başarı” “Sanatta Başarı”, “Yaşama Katkı”, “İş’te Başarı”, “Bilime Katkı” ve “Eğitime Katkı” alanlarında ödüllerin verileceği geceye sanat, spor ve iş dünyasından geniş bir davetli kitlesi, İTK’lı yöneticiler, idareciler ve mezunlar da katılacak.

Prof. Dr. Ülkü Bayındır, Gazeteci Ayçe Bükülmeyen, İş Adamı Yılmaz Temizocak, NMC Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Nail Kubalı, İzmir’i Sevenler Platformu Başkanı Sancar Maruflu, İTK Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aytül Büyüksaraç ve İTK Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İpek Deniz’in Seçiciler Kurulu olarak görev yaptığı “Bahattin Tatış -Yarınlarda Var Olmak Ödülleri” İTK Bahattin Tatış Kampüsü Güven Zeyrek Salonu’nda  düzenlenecek kokteyl ile başlayacak ve Cahit Gürkan Salonu’nda gerçekleşecek ödül töreni ile devam edecek.