İzmir Özel Türk Koleji

“Mutlu Çocuklar için Mutlu Eğitimciler”

02.05.2018 00:00:00

Anaokulundan lise son sınıfa kadar verdiği kaliteli ve yenilikçi eğitim anlayışı ile Ege Bölgesi’nin göz bebeği bir eğitim kurumu olan İzmir Özel Türk Koleji’nin; Bodrum Mavi Kumsal Otel’de gerçekleştirdiği “Mutlu Çocuklar için Mutlu Eğitimciler” seminerinde İzmir, Manisa ve Marmaris’de yer alan öncü anaokullarının kurucu üyeleri ve yöneticileri bir araya geldi.

 

27-29 Nisan 2018 tarihlerinde Bodrum Mavi Kumsal Otel’de gerçekleşen seminerde; açılış konuşmasını İTK Genel Müdürü Yiğit Tatış gerçekleştirdi. Anaokullarının eğitim süreci üzerindeki önemli etkisine değinen Tatış, kendi bölgelerinde öncü anaokulları ile birlikte “Mutlu Çocuklar için Mutlu Eğitimciler” seminer programında bir araya gelerek bilgi ve fikir alışverişi yapmanın pozitif etkisinden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 

Seminer programındaki konuşmacılardan Ferhan Bıçakçılar “Yeni Yüzyılın Veli Modelleri ve Yeni İletişim Becerileri”, Özgür Bolat ise “Okul Liderliğinin Prensipleri” konu başlıklarında söyleşiler gerçekleştirdiler ve katılımcılardan gelen soruları yanıtladılar.

 

İTK’lı yöneticilerin de katıldığı paylaşımın yüksek olduğu seminer programından sonra eğitimciler Bodrum Mavi Kumsal Otel’de gerçekleşen gala yemeğinde keyifli bir gece geçirdi.