İzmir Özel Türk Koleji

Bornova Kampüsü Elo Satranç Turnuvası

27.03.2018 00:00:00

24-25 Mart 2018 tarihinde Bornova Kampüsümüzde gerçekleştirilen “2. Geleneksel İTK Bornova Kampüsü Elo Satranç Turnuvası”na 144 kişi katılmıştır. Ödül töreniyle sona eren turnuvaya İzmir, Çanakkale, Denizli, Aydın, Manisa, Isparta, İstanbul ve çeşitli illerden yarışmacılar katılmıştır.

 

Güçlü oyuncuları bir araya toplayan, çekişmeli ve heyecanlı maçlara sahne olan turnuvada özellikle ilk gün 24 Mart Cumartesi mücadeleler sabah 10.00'dan akşam 23.00'a kadar devam etmiştir.

 

Turnuvada dereceye giren sporcular A kategorisinde; Mert Yılmazyerli, Umut Erdem Gündüz, Kayra Kamer oldu. B kategorisinde Mesut Kalkan, Gürbüz Gür, Cem Uğur dereceye girerken B kategorisi bayanlarda Gülcan Sena Kayış, İrem İnci Bayram, Özgü Görcük dereceye girmiştir.

 

C kategorisinde; Kuzey Güleryüz, Deniz Gençer, Poyraz Elibol ile C kategorisi bayanlarda Ela Bursalı, Melisa Eylül Tatlıcıoğlu, Doğa Büyükönder dereceye girmiştir.

 

D kategorisinde Deniz Sekreter, Seyyid Ahmed Erkol, Oğuz Karaoğlu ve D kategorisi bayanlarda Deniz Sekreter, Begüm Dağgül, Buse Öz dereceye girmiştir.