İzmir Özel Türk Koleji

İTK 14.ELT KONFERANSI 18 ŞUBAT’TA

07.02.2017 00:00:00

Her yıl geniş bir eğitimci kitlesinin katılım gösterdiği ve ilki 2003 yılında İzmir Özel Türk Koleji tarafından düzenlenen 14. ELT Konferansı bu yıl 18 Şubat Cumartesi günü İTK Bahattin Tatış Kampüsü’nde “21.yy Becerileri” teması ile gerçekleşecek.

 

İzmir Özel Türk Koleji İngilizce Zümresi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve yabancı dil eğitimindeki gelişmelerin yurtdışından gelen eğitimciler tarafından anlatıldığı İTK 14. ELT Konferansı’na yabancı dil alanında çalışmalar yapan akademisyen, öğretim görevlisi, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca eğitimcileri, üniversite öğrencilerinden oluşan geniş bir dinleyici kitlesinin katılması bekleniyor. Bu yılki teması  “21st Century Skills, Today’s Thinker-Tomorrow’s Achiever” olarak belirlenen konferansta 4 yabancı dilde oturumlar düzenlenecek.

 

İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerinde ana oturumların ve ayrıca İngilizce eş zamanlı oturumların da gerçekleştirileceği 14. ELT Konferansı’nda bu yıl, 12’si İngilizce, 2’si Almanca, 2’si Fransızca ve 2’si İspanyolca olmak üzere toplam 18 farklı oturum düzenlenecek. Konferansın ana sponsorlarının, katılımcılara tablet bilgisayardan tatile flashbellekten powerbanke kadar birçok hediye vereceği 14. İTK ELT Konferansı’na www.ozelturkkoleji.com/elt14/   linkinden kayıt olunabilir.