İzmir Özel Türk Koleji

İTK 8.SINIF ÖĞRENCİLERİ “LİSEYE MERHABA” DEDİ

29.05.2017 00:00:00

İzmir Özel Türk Koleji tarafından geleneksel olarak 8. Sınıftan mezun olan öğrenciler için İTK İlköğretim Okul Aile Birliği’nin koordinatörlüğünde düzenlenen “Liseye Merhaba Gecesi”nde 8.sınıftan mezun olan İTK’lı öğrenciler için yöneticiler, idareciler, öğretmenler, veliler ve İTK’lı mezunlar bir araya geldi.

İTK Uşakizade Köşkü’nün önünde gerçekleştirilen gecenin açılış konuşmasını İTK öğrencileri gerçekleştirdi. Okul birincilerinin ortak yaptıkları konuşmanın ardından sahneye Okul Müdürleri çıkarak öğrencileri kutladı. İTK Genel Müdürü Yiğit Tatış konuşmasında, bu gecenin hazırlanmasında emeği geçen İTK İlköğretim Okul Aile Birliği üyelerinin her birine teşekkürlerini iletti ve ortaokuldan mezun olacak tüm öğrencilere liseye hoşgeldiniz dedi.


Açılış ve konuşmaların ardından Arda Türegün’ün keyifli melodileri ile İTK’lı öğrenciler doyasıya eğlendi. İTK Marşı eşliğinde gerçekleştirilen pasta kesim töreninin ardından, İTK’lı öğrenciler lise hayatlarına da yine İTK’da başlayacak olmanın mutluluğu ve gururu ile geceden ayrıldı.