İzmir Özel Türk Koleji

İTK GELENEKSEL TALAŞ BÖREĞİ GECESİ NİL KARAİBRAHİMGİL İLE RENKLENDİ

13.06.2018 00:00:00

İzmir Özel Türk Koleji Mezunları Derneği’nin organizasyonuyla geleneksel olarak düzenlenen İTK Talaş Böreği Gecesinin bu yılki konuğu Nil Karaibrahimgil oldu. İTK’LI mezunlar, öğrenciler, öğretmenler ve çalışanlar Nil Karaibrahimgil’in birbirinden hareketli şarkıları ve eşsiz sesi ile coşku dolu dakikalar yaşadı.

 

İzmir Özel Türk Koleji Mezunları Derneğinin organizasyonuyla geleneksel olarak düzenlenen İTK Talaş Böreği Gecesi, bu yıl da muhteşem bir konser ile gerçekleşti.

 

Her yıl keyifli görüntülere sahne olan ve heyecanla beklenen Talaş Böreği Gecesinin bu yılki sürpriz konuğu Nil Karaibrahimgil oldu. Geçtiğimiz yıllarda da alanında söz sahibi ünlü sanatçıların katıldığı Talaş Böreği Gecesine İTK’lıların ilgisi oldukça yoğundu. Büyük bir katılımcı kitlesinin olduğu gece İTK Uşakizade Köşkü önünde gerçekleşti.

 

İTK mezunları eski dostları ile hasret giderirken talaş böreğinin tadını çıkardılar.

 

Nil Karaibrahimgil’in birbirinden güzel şarkıları ve eşsiz sesi ile coşku dolu dakikalar yaşayan İTK’lılar , #itkliolmak hactagini kullanarak sosyal medyadan paylaşımlarda bulundular.

 

Nil Karaibrahimgil’in şarkılarına hep birlikte eşlik eden İTK’lılar her yıl olduğu gibi bu yıl da harika anılarla dolu bir gece geçirdi.