İzmir Özel Türk Koleji

İTK MEZUNLARI DERNEĞİ’NDEN KIŞA MERHABA PARTİSİ

02.12.2016 00:00:00

1957 yılında kurulan İTK Mezunları Derneği, kurulduğu ilk yıldan itibaren 67 yıllık eğitim sürecini geride bırakan İzmir Özel Türk Koleji ile günümüzde sayıları on binleri bulan İTK mezunları arasında köprü görevini görmektedir.

 

İTK Mezunları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Happy Hour- Kışa Merhaba Partisi" bu yıl tarihi Bomonti Fabrikalarının yer aldığı Mahall Bomonti İzmir'de özel bir organizasyon ile gerçekleşti.

 

İTK Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aytül Büyüksaraç ile Yönetim Kurulu üyelerinin tam kadro katıldığı ve ev sahipliği yaptığı “Kışa Merhaba” partisinde İTK’lı mezunlar, yöneticiler, öğretmenler ve İTK Ailesi’nin dostları bir araya geldiler. Organizasyonda Özdemir Altan’ın “Renklerin Çizgilerle Dansı” Resim Sergisi de yer aldı. Mimarisi, sıcak atmosferi ile Mahall Bomonti İzmir, konuklar tarafından oldukça beğenildi.

 

İTK Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Tatış, İTK Yönetim Kurulu Üyeleri Kayhan Tatış ve Bahattin Tatış’ın da katıldığı gecede Türkerler İnşaat, Mahall Bomonti İzmir ve yeni projeleri hakkında konukları bilgilendirdi.

 

DJ Perküsyon Şov eşliğinde başlayan partide, Venedik Catering tarafından geceye özel hazırlanan ve eşsiz sunumuyla dikkatleri çeken menü yer aldı. Güzel müzikler ve geceye özel lezzetler eşliğinde gerçekleşen organizasyon renkli anılar ve keyifli sohbetlerle devam etti.