İzmir Özel Türk Koleji

İTK ÖĞRENCİLERİ LİSEYE VE ORTAOKULA “MERHABA” DEDİ

08.06.2018 00:00:00

İTK ÖĞRENCİLERİ LİSEYE VE ORTAOKULA “MERHABA” DEDİ

İzmir Özel Türk Koleji tarafından geleneksel olarak 8. Sınıftan ve 4. Sınıftan mezun olan öğrenciler için İTK İlköğretim Okul Aile Birliği’nin koordinatörlüğünde düzenlenen “Liseye Merhaba” ve “Ortaokula Merhaba” Gecesi”nde 8. ve 4. sınıftan sınıftan mezun olan İTK’lı öğrenciler için yöneticiler, idareciler, öğretmenler, veliler ve İTK’lı mezunlar bir araya geldi.

5-6 Haziran 2018 tarihlerinde İTK Uşakizade Köşkü’nün önünde gerçekleştirilen gecelerin açılış konuşmasını İTK öğrencileri gerçekleştirdi. Okul birincilerinin ortak yaptıkları konuşmanın ardından sahneye Okul Müdürleri çıkarak öğrencileri kutladı. İTK Genel Müdürü Yiğit Tatış ise konuşmasında, bu gecenin hazırlanmasında emeği geçen İTK İlköğretim Okul Aile Birliği üyelerinin her birine teşekkürlerini iletti.

Açılış ve konuşmaların ardından Positive Live Project keyifli melodileri ile İTK’lı öğrenciler doyasıya eğlendiler. Okul Marşı eşliğinde gerçekleştirilen pasta kesimi töreninin ardından, İTK’lı öğrenciler lise ve ortaokul hayatlarına da yine İTK’da başlayacak olmanın mutluluğu ve gururu ile geceden ayrıldı.