İzmir Özel Türk Koleji

İTK ve EÇEV’DEN BURSLU ÖĞRENCİLER İÇİN KERMES

03.05.2017 00:00:00

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı tarafından eğitime destek sağlamak amacıyla geleneksel olarak düzenlenen “EÇEV Geleneksel 2.El Kermesi”ne her yıl olduğu gibi bu yıl da İzmir Özel Türk Koleji ev sahipliği yapacak.


Dünyaca ünlü markaların ikinci el ürünlerinin satışa sunulacağı kermeste bu yıl da, takım elbiselerden abiye kıyafetlere, şallardan mayolara, paltolardan ceketlere, çanta, ayakkabı ve takılara kadar birçok ürün satışa sunulacak.

 

Kermeste satışı yapılacak 2.el ürünler özenle seçilerek, temiz, ütülü ve kullanıma hazır şekilde teşhire sunuluyor. Her yıl yoğun ilgi ve rağbet gören kermesin tüm geliri her yıl olduğu gibi bu yıl da EÇEV tarafından eğitime destek için kullanılacak.

 


EÇEV Geleneksel 2. El Kermesi’nden bugüne kadar elde edilen gelir ile birçok üniversite öğrencisinin 1 yıllık eğitim masrafının karşılandığını belirten EÇEV yetkilileri “Bize senelerdir ev sahipliği yapan İzmir Özel Türk Koleji’nin bu projede desteği çok büyük. Yıllardır kermese katılarak ilgi ve desteklerini esirgemeyen İTK velileri, öğretmenleri, EÇEV üyeleri ve İzmirli eğitim gönüllülerinin de sayesinde bu yıl daha çok çocuğumuzun eğitimine katkı sağlayacak geliri elde edeceğimize inanıyoruz. Tüm İzmirlileri kermesimize bekliyoruz.” dedi.

 

EÇEV Geleneksel 2.El Kermesi 5 Mayıs 2017 Cuma günü saat 12:00-16:00 arasında ve 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 12:00-17:00 arasında İzmir Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü içinde yer alan İTK Uşakizade Köşkü Sergi Salonunda yapılacak.