İzmir Özel Türk Koleji

İTK’DA GELENEKSEL MEZUNİYET BALOSU

31.07.2016 00:00:00

İzmir Özel Türk Koleji 63. Mezunları; Mayıs ayında İTK Uşakizade Köşkü önünde düzenlenen diploma töreninin ardından, İTK Mezunları Derneği koordinatörlüğünde La Vie Nouvelle’de gerçekleştirilen mezuniyet balosunda bir araya geldi.

İTK Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aytül Büyüksaraç, İTK Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve İTK Genel Müdürü Yiğit Tatış, yöneticilerin katıldığı baloda, arkadaşları ve aileleriyle eğlenme fırsatı bulan 2015-2016 mezunu İTK’lılar, sevinç ve hüznü bir arada hissettikleri muhteşem bir gece yaşadılar.

İTK Bahattin Tatış Kampüsü Anadolu ve Fen Lisesi, İTK Büyükçiğli Kampüsü Anadolu Lisesi öğrencileri; geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen İTK Mezuniyet Balosu’nun açılış dansını yapmak üzere sahneye geldiler.

İTK Geleneksel Mezuniyet Balosu’nun açılış dansını vals ile başlatan öğrenciler, performansları ile büyük beğeni topladı. Dans performansından sonrası sahne alan orkestra eşliğinde eğlenen mezunlar; İTK’lı yöneticiler ve öğretmenleri ile birlikte mezuniyet pastalarını kestiler. Pasta töreninden sonra canlı DJ performansı ile devam eden gecede gönüllerince eğlenen İTK’lılar; hem lise hayatlarına veda etti, hem de sınav stresini üzerlerinden attılar.