İzmir Özel Türk Koleji

İTK'NIN GURUR TABLOSU

24.03.2017 00:00:00

Sporun farklı branşlarında gösterdikleri başarılar ile Dünya Şampiyonalarında İzmir Özel Türk Koleji’ni ve ülkemizi temsil edecek İTK’lı öğrenciler; Okul Müdürleri ve İTK’lı Yöneticiler ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

 

Yıl boyunca önce il müsabakalarında ardından da Türkiye yarışlarından birincilikle dönerek okullarını ve ülkelerini Dünya Şampiyonalarında temsil etme gururu yaşayacak olan İTK’lı öğrenciler; keyifli bir öğle yemeğinde moral depoladı.

 

Bahattin Tatış Kampüsü Anadolu Lisesi öğrencilerinden Tunçay Çeritoğlu, İlayda Kargın, Karahan Baysal ve Zeynep Tuncay Budapeşte şehrinde yapılacak ISF Dünya Yüzme Şampiyonasında, Anadolu Lisesi öğrencilerinden Emre Emin Dedebaş ise Uruguay’da yapılacak olan Dünya Satranç Şampiyonasında İzmir Özel Türk Koleji’ni ve ülkemizi temsil edecek. Bahattin Tatış Kampüsü Fen Lisesi öğrencilerinden Eda Yavuz’un ise daha takvimi belli olmayan Dünya Yelken Yarışlarında ülkemizi ve İTK’yı temsil etmesi bekleniyor.

 

Yıl boyunca yarışmalarda gösterdikleri azim ve başarılar hem İzmir Özel Türk Koleji’nin hem de ülkemizin gururu olan İTK’lı öğrencilere Dünya Şampiyonalarında başarılar dileriz.