İzmir Özel Türk Koleji

İTK’YI ONURLANDIRAN ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZE BAŞARI BELGELERİ VERİLDİ

20.06.2016 00:00:00

2015-2016 eğitim öğretim yılında ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarı kazanmış öğrencilerimizi, başarılarından dolayı bir kere daha ödüllendirmek için tüm kampüslerimizde “İTK’yı Onurlandıranlar” Sertifika Takdimi ve Törenleri gerçekleştirildi. Büyükçiğli ve Bornova Kampüsümüzde tören şeklinde gerçekleştirilen sertifika takdimine; yöneticilerimiz, okul müdürlerimiz,  öğretmen ve velilerimiz de katıldılar.

“Akademik ve Bilimsel Başarı”, “Spor” ve “Sanat”  olmak üzere öğrencilerimizin başarılarının değerlendirildiği “İTK’yı Onurlandıranlar Töreni” nin de öğrencilerimize “Onur Belgeleri” okul müdürlerimiz tarafından verildi.

Sanat, spor ve TÜBİTAK, Kanada Waterloo Üniversitesi Matematik Yarışması, Coğrafya Olimpiyatları gibi bilimsel yarışma ve sınavlarda elde ettikleri yüksek başarılardan dolayı bir kere daha öğrencilerimiz ödüllendirildiler.

Ayrıca; Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi, Fen ve Teknoloji, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih ve Coğrafya, Matematik, Türkçe ve Edebiyat zümrelerimizdeki öğretmenlerimize de yarışmalarda ve sınavlarda öğrencilerimize verdikleri destek için “Teşekkür Belgeleri” verildi. İTK’yı Onurlandıranlar Töreni ve Sertifika Takdimi fotoğraf çekimi ardından son buldu.