İzmir Özel Türk Koleji

MUTLU ÇOCUKLAR BORNOVA KAMPÜSÜ “2. MUTLU ÇOCUKLAR ŞENLİĞİ”NDE

14.06.2016 00:00:00

Bornova Kampüsümüzde ilki geçen yıl yapılan tüm kampüs alanların kullanıldığı ve birçok aktivite ile renklenen “2.Mutlu Çocuklar Şenliği” düzenlendi. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki öğrencilerin katılımına açık olan şenlik renkli görüntülere sahne oldu.

Açılış konuşmalarını İzmir Özel Türk Koleji Genel Müdürü Yiğit Tatış ve Bornova Kampüs Müdürü Dilek İnneci’ nin yaptığı şenlik, öğrencilerin balon uçurmaları ile başladı.

Bilim Etkinlikleri, Karaoke ve Müzik, Anne Eliyle Lezzetler, Düğme, Taş Boyama, Keçe, Maske, Bez Bebek, Ebru gibi birçok Atölye ile renklenen şenlikte 2.el pazarı, Bahçe Oyunları ve Yarışmalar, Matematik ve Zeka Oyunları, İngilizce Oyunlar ve Bilgi Yarışması, 2.Yabancı Dil Yarışmaları ve Yüz Boyama aktiviteleri gerçekleştirildi.

Şenlikte farklı çalışmaları deneyimleyen öğrenciler, düzenlenen bahçe oyunları ve yarışmalarda keyifli vakit geçirerek matematik etkinlikleriyle de matematiğin eğlenceli dünyası ile tanıştılar.

Öğrencilerimiz gün boyu birbirinden keyifli aktiviteler ile  2. Mutlu Çocuklar Şenliği’nde gönüllerince vakit geçirerek hem öğrendiler hem de eğlendiler.