İzmir Özel Türk Koleji

"MUTLU ÇOCUKLAR" BORNOVA KAMPÜSÜ ŞENLİĞİNDE

07.06.2017 00:00:00

İzmir Özel Türk Koleji Bornova Kampüsümüzde tüm kampüs alanları kullanılarak düzenlenen ve birçok aktivite ile renklenen “3.Mutlu Çocuklar Şenliği” gerçekleşti. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki öğrencilerin katılımına açık olan şenlik renkli görüntülere sahne oldu.Bornova Kampüs Müdürü Dilek İnneci öğrencilerle birlikte balon uçurmaları ile şenlik başladı.

 

Bilim etkinlikleri, karaoke ve müzik, anne eliyle lezzetler, taş boyama, keçe ve ebru çalışmaları gibi birçok atölye ile renklenen şenlikte 2.el pazarı, bahçe oyunları ve yarışmalar, matematik ve zeka oyunları, bilgi yarışması, oryantiring ve yüz boyama gibi birbirinden farklı aktiviteler gerçekleştirildi.

 

Şenlikte farklı çalışmaları deneyimleyen öğrenciler, düzenlenen bahçe oyunları ve yarışmalarda keyifli vakit geçirerek matematik etkinlikleriyle de matematiğin eğlenceli dünyası ile tanıştılar.

 

Öğrencilerimiz gün boyu birbirinden keyifli aktiviteler ile  3. Mutlu Çocuklar Şenliği’nde gönüllerince vakit geçirerek hem öğrendiler hem de eğlendiler.