İzmir Özel Türk Koleji

VOLEYQUEENS ŞİRKETLER ARASI BAYANLAR VOLEYBOL ŞAMPİYONASI İTK’NIN EV SAHİPLİĞİNDE BAŞLADI

02.03.2017 00:00:00

Hoopskings Voleyqueens Şampiyonası, İzmir Özel Türk Koleji’nin ev sahipliği ile 28 Şubat Salı günü İTK Bornova Kampüsü Spor Salonu Kompleksinde başladı.

 

Hoopskings tarafından 32.si düzenlenen Şirketler Arası Erkek Basketbol Ligleri Türkiye Şampiyonası’nda İzmir ve Süper Kupa Şampiyonu olan İTK, bu sefer de güçlü bayan kadrosu ile Voleyqueens Bayanlar Voleybol Şampiyonası’nda yer alıyor.

 

İzmir Özel Türk Koleji’nin spora verdiği önemin bir yansıması olarak turnuvaya ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten İTK’lı Yöneticiler, turnuvaya katılan tüm sporculara başarılar dilediklerini ve tüm sporseverleri tribünlere beklediklerini belirtti.

 

İTK, İzmir Boğaları, Deka, İzmir Barosu, Sağlık Yüksek Okul, Star Rafineri, Özateş Veteran ve RA Spor Veteran’ın yer aldığı takımlar Nisan ayına kadar finaller için mücadele edecek.  Mayıs ayında ise finaller oynanacak. Şampiyon olan takım bir sonraki turnuvaya ödül olarak davet edilerek diğer illerdeki Şampiyon takımlar ile Süper Kupa’yı kazanmak için ter dökecek.